Zabudowy balkonów

Oferta

System nasz umożliwia obudowę balkonu w trzech wersjach, w zależności od potrzeb klienta i możliwości technicznych balkonu.

  • Zabudowa od podłogi do sufitu. W części górnej do wysokości balustrady przesuwne okna, w części dolnej zabudowa stała (stelaż aluminiowy, który gwarantuje wypoziomowanie oraz stabilne mocowanie) wykończona panelami PCV w kolorze białym.
  • Szklane drzwi przesuwne na całej wysokości z elementem poprzecznym wzmacniającym konstrukcję.
  • Okna przesuwne montowane tylko w części górnej (ta wersja jest możliwa tylko wówczas gdy część dolna balkonu stanowiąca balustradę jest w formie murku o szerokości minimum 7 cm.

Ilość segmentów przesuwnych uzależniona jest od długości balkonu. W standardzie stosujemy podział na segmenty o szerokości około 1 m.

Wszystkie w/w wersje zapewniają szczelność konstrukcji. Elementy aluminiowe i miejsca styku ze ścianami balkonu są uszczelnione 100% masą silikonową, która wypełnia wszelkie nierówności i miejsca którymi mogła by się przedostawać woda. Cała konstrukcja jest stawiana po wewnętrznej stronie balkonu co gwarantuje pełne bezpieczeństwo oraz zachowanie elewacji zewnętrznej budynku. We wszystkich wersjach istnieje możliwość zamontowania zamka-blokady co uniemożliwia otworzenie okien od zewnątrz.
Zlecenie w większości przypadków wykonujemy do 7dni roboczych.
Zabudowa balkonu Warszawa, szklenie balkonów. Zapraszamy.

O systemie

Technologia

Zobacz realizacje