Okna PCV

Wyglądunnamed-300x72

Na okna z systemu S 8000 IQ decydują się osoby przykładające dużą wagę do wypracowania indywidualnego stylu i starające się nadać swoim mieszkaniom oryginalny i niebanalny wygląd. Kształtują w ten sposób własny charakter przestrzeni, wyrażając jednocześnie zamiłowanie do klasycznej s8000iq1-283x300estetyki i dobrej jakości. Okna z systemu S 8000 IQ cieszą oko klarownym, eleganckim prowadzeniem linii, miękkimi konturami i nieprzemijającą elegancją. Ascetyczny design dzięki wąskim powierzchniom licowym harmonijnie wpisuję się zarówno w nowoczesne jak i eklektyczne wnętrze.

Technika

Nowy sześciokomorowy system S 8000 IQ o głębokości 74 mm spełnia wszystkie wymagania wobec nowoczesnej techniki okiennej: ma dobre właściwości termoizolacyjne oraz skuteczny system ochrony przed hałasem i włamywaczami. Gwarantuje to bezproblemowe użytkowanie okien przez długi czas. Bardzo dobre właściwości termoizolacyjne pomagają nie tylko zmniejszyć koszty ogrzewania ale także w aktywny sposób przyczyniają się do redukcji emisji dwutlenku węgla. Aby zapobiec tworzeniu się grzyba pleśni, można dodatkowo zastosować systemy wentylacji.

Zalety:

  • Znakomita izolacja cieplna za sprawą 6-komorowej budowy
  • Bardzo dobra statyka dzięki dużym wzmocnieniom stalowym w ościeżnicy i skrzydle
  • Bogata paleta kolorystyczna umożliwia najprzeróżniejsze warianty wykończenia
  • Na zewnątrz: klasyczne kontury z zaokrąglonymi krawędziami
  • Zoptymalizowana geometria profili pod kątem materiałowym chroni zasoby naturalne i tym samym środowisko
  • Łatwa pielęgnacja dzięki dużej i gładkiej powierzchni wrębu

Ponieważ sprzedażą, wymianą i montażem okien zajmujemy się od wielu lat, możemy zaproponować Państwu najlepsze, sprawdzone produkty, które posłużą przez wiele lat. W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno okna o standardowych wymiarach, jak i wykonywane na wymiar, uwzględniające indywidualne zamówienie. Zdajemy sobie sprawę z tego, że zakup okien to spory wydatek, dlatego chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania, tak, aby jak najlepiej dobrać okno do Państwa potrzeb. Przed przyjęciem zamówienia umawiamy się z Klientami na bezpłatny pomiar, doradzamy i przedstawiamy ofertę uwzględniającą wszystkie koszty, w tym montaż czy wymianę okien. Zapraszamy.